10/30/2017 10:48:00 PM

Formacja trójkąta - Mariusz Zielke

Autor po raz kolejny wprowadza nas w wielki świat polskiej polityki, biznesu oraz spektakularnych przekrętów finansowych.
Ostatniego dnia urzędowania ginie od strzału w głowę prezes Warszawskiej Giełdy – Witold Sworowski.
Dla Policji najwygodniejszym wytłumaczeniem jest samobójstwo. Jednak z pierwszych stron książki wiemy, że został zastrzelony w swoim gabinecie.
Osobami, które nie wierzą w samobójstwo prezesa Sworowskiego są dziennikarz Bartek Milik oraz wielce atrakcyjna pani major „Abwery” Marta.
Ludzi, którzy mogliby życzyć Sworowskiemu śmierci jest cała plejada- od ministra skarbu Szarawarskiego, który podejrzewał swojego podwładnego o romans z żoną, kogoś, kto tego samego dnia, kiedy zginął prezes wykonał duży numer na giełdzie, po jakieś zaszłości biznesowe. Kiedy dzięki Milikowi sprawie nie ukręcono łba i nie potraktowano jako samobójstwo kolejnym łatwym celem do oskarżenia o morderstwo była kochanka Witolda. A później – Marta z ABW, która znała oboje i przez jakiś czas była kochanką Sworowskiego.

Formacja trójkąta to jedna z podstawowych formacji klasycznej analizy technicznej, dzięki którym można wyznaczać trendy giełdowe. W tej powieści układów trójkątnych między ludźmi też znajdziemy niemało.

Kto odstrzelił prezesa giełdy? Ktoś na zlecenie zazdrosnego męża na ministerialnym stołku, mafia, obcy wywiad, a może własne służb specjalne III RP.
Praktycznie do samego finału będziecie mieć wątpliwości bo akcja będzie się całkiem atrakcyjne zapętlać.

Tytuł: Formacja trójkąta
Autor: 

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: październik 2013

Książka jest dostępna w księgarni internetowej platon24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 To czytają Saudyjskie Wielbłądy , Blogger