6/03/2018 10:59:00 AM

Gdzie rosną pieniądze - Joanna Dymmel

Sentencję o tym, że pieniądze nie leżą na ulicy znamy wszyscy, ale nigdzie nie jest powiedziane, że możemy mieć je w zasięgu ręki i o tym nie wiedzieć.

Może nie odkryjecie w swojej piwnicy czy na strychu zaginionych płócien Von Gogha, szkiców Leonardo da Vinci czy partytury Chopina. Jednak nie zrażajcie się, być może pomiędzy rzeczami, które uważacie za zbędne rupiecie (ale zgodnie z czysto ludzką skłonnością do gromadzenia rozmaitych przedmiotów, które ”jeszcze się mogą przydać” nie wyrzucacie ich) znajdziecie coś, co może być obiektem pożądania kolekcjonerów.
Albo po prostu okazać się komuś potrzebne do codziennego życia lub pracy, choć Wam już się albo znudziło, albo stało się zbędne jak np. za mały rowerek dla dziecka, nietrafiony prezent urodzinowy od cioci czy zawadzająca i nie pasująca do wystroju waszego domu szafka po babci. Takie przedmioty mogą stanowić źródło zawsze potrzebnej gotówki. Znam to z doświadczenia i dobrze wiem, jak trudno jest kupić np. stare sztućce, które posłużą za rekwizyty do zdjęć.
Jak spojrzeć na te sprzęty innym okiem, jak przygotować je do sprzedaży, sporządzić ofertę czy znaleźć kupca? „To nie jest przecież takie proste !” - pomyślicie. A może wstydzicie się etykietki „handlarza starzyzną”? Przewodnik Joanny Dymmel zmieni Wasz punkt widzenia i wpłynie na znaczące zwiększenie metrażu waszych mieszkań czy domów. A może nawet znajdziecie całkiem dochodowe hobby?


Tytuł: Gdzie rosną pieniądze. Pierwszy poradnik o tym, jak znaleźć pieniądze, nie wychodząc z domu  
Autor: Joanna Dymmel  
Wydawnictwo: Znak Literanova  
Data wydania: maj 2018  
Liczba stron: 224

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 To czytają Saudyjskie Wielbłądy , Blogger