8/19/2016 01:04:00 PM

Wyniki konkursu wygraj książkę.... i czytaj z Wielbłądami

Dziękujemy serdecznie Wszystkim uczestnikom za udział w pierwszej edycji konkursu "Czytaj z Wielbłądami"
Większość Waszych odpowiedzi sugeruje, że "razem lepiej" i w pełni się z tym zgadzamy :)
Wybór Zwycięzcy konkursu był bardzo trudny, potraficie naprawdę pięknie uzasadnić swoje poglądy.
Niemniej jednak, nagroda główna jest tylko jedna i zostanie wysłana do Anety Z.

Jej odpowiedź brzmiała
Kaidy ma prawo do swojej własnej przestrzeni.Dwa mieszkania ,ale w moim jest twoja szczoteczka,twoje perfumy,bielizna na zmianę,twoje papcie i kubeczek, przecież zostaje się na noc,bo tak naprawdę się tęskni i potrzebuje drugiej polowy.Ale jednak osobno ,bo w końcu wracamy do siebie i do swoich zajęć. Jesteśmy razem.ale zachowujemy własne życie ..Bez scen zazdrości,czy wymówek za powrót nad ranem .Kłopoty ?no zdarza się ,ale to nie powód do kłótni ,spróbujmy je rozwiązać jakoś razem.Nie da się i ch teraz rozwiązać ,to spróbujmy za jakiś czas,dopóki emocje nie opadną.

Dodatkowo - postanowiliśmy przyznać jedną nagrodę niespodziankę - książka "Za drzwiami pałacu" na okładce, której zobaczycie wykonane przez nas zdjęcie  zostanie wysłana do Aleksandry Marty za wypowiedź
Razem jest lepiej. Wszędzie i zawsze. Z rodziną, znajomymi, nowo poznanymi ludźmi. Kiedy jedziemy pociągiem i rozmawiamy przez parę godzin o życiu a czas staje w miejscu. Z rodziną która pomoże w najtrudniejszych sytuacjach i widzi wszystko z boku, lepiej, inaczej. Ze znajomymi którzy pomogą bez zastanowienia w nagłych sytuacjach. Poradzą, uspokoją, dodadzą otuchy. Ludzie których spotykamy na swojej drodze aby uświadomili nam nasze zalety i wady. Dali nam pewność siebie i zozumieli samych siebie. Ludzie których cenimy za szczerość, wiedzę i zrozumienie. Ludzie którymi nie chcielibyśmy się stać. Zazdrośni, fałszywi, nierzetelni, uważający się za pępek świata. Uczą nas kim chcielibyśmy i nie chcielibyśmy być. Empatii i asertywności. Radości i determinacji. Szacunku do siebie i innych. Samozaparcia. Determinacji. Zawsze wyciągamy lekcję. Z poważnych rozmów o problemach i z lekkich o drobnostkach. Wygłupiając się wśród znajomych i w skupieni w trazie piważnych romów i decyzji. Z bliskimi i dalszymi znajomymi. Kiedy jesteśmy smutni i źli, zadowoleni i uśmiechnięci. Pracując na wspólny sukces i uczyć się od innych. Zawsze razem jest lepiej. Radośniej, bezpieczniej, pewniej i zabawniej.
 Anetę Z. i Aleksandrę Martę serdecznie prosimy o kontakt, a wszystkich zapraszamy już za kilka dni na II edycję konkursu "Czytaj z Wielbłądami" :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 To czytają Saudyjskie Wielbłądy , Blogger