10/21/2017 11:50:00 AM

Niewyjaśnione spiski naszych czasów (tom I) - Jonathan Vankin, John Whalen

Strefa 52, tajne eksperymenty CIA, lądowanie Obcych, niewyjaśnione okoliczności śmierci znanych osobistości - Jana Pawła I, Johna Lennona, Merlin Monroe czy Jima Morrisona, prawdziwe powody Wojny w Zatoce i wiele innych budzą ogromne emocje.
A że rządy mają zwyczaj dość oszczędnego gospodarowania prawdą, w takich sytuacjach do wyjaśnienia owych faktów przystępują miłośnicy „spiskowej teorii dziejów”.
Część z ich ustaleń ma niejaki sens, czasami pod ich wpływem instytucjom rządowym „wraca pamięć” odnośnie okoliczności pewnych zdarzeń.
Ale równie często są to wieści wyssane z palca różnego typu konfabulatorów oraz fałszywki rozpowszechniane przez służby specjalne.
Co do tego, że nie wszystkie wydarzenia wyglądają tak, jak chcą nam je przedstawić media, to pewnie nikt nie ma wątpliwości.
Służby również nie lubią, kiedy opinia publiczna patrzy im na ręce. Dlatego uważam, że warto przeczytać ową książkę, nie tylko ze względu na to, że ujawniane są w niej niewygodne fakty dotyczące np. stosunków amerykańsko- irackich przed atakiem wojsk irackich na Kuwejt, czy zmasowanego ataku na sektę Koresha. .Ciekawe są również inne wymienione w książce wątki, co do prawdziwości których można mieć pewne wątpliwości.
 Ale przecież spora część ludzi wierzy w to, że Noe na swoja Arkę zapakował po parze z każdego gatunku zwierząt. Pomijam fakt ich ilości, ale podziwiam technologiczny aspekt owego przedsięwzięcia, ponieważ w obecnych czasach technologia nie daje szans na zbudowanie statku o takiej wyporności i sztywności kadłuba. 
A tam udało się, niczym Polakom robiącym coś „we dwóch ze szwagrem"

 Tytuł: Niewyjaśnione spiski naszych czasów (tom I)
Autor:  

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: marzec 2017

Książka jest dostępna w księgarni internetowej platon24.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku - pisząc komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Copyright © 2016 To czytają Saudyjskie Wielbłądy , Blogger